مهنوش ذبیحی
وکیل پایه یک دادگستری


مشاور حقوقی و وکیل پایه یک در اصفهان و کیش

امروزه در جامعه بسیار ممکن است با ادم هایی برخورد کنیم که نتوانیم اعتماد کنیم ، مجبور به امضای قراردادی بشویم که از صحت آن اطلاع نداریم ، به مشکلات قضایی برخورد کنیم ، خرید و فروش ملک یا ... داشته باشیم، در زندگی زناشویی با مشکلات قضایی روبرو شویم و ....همیشه بهترین راه حل همراه داشتن آدمی که تخصص ویژه در مورد مسائل مربوطه داشته باشد و بتوانیم هر وقت که نیاز داشتیم از او کمک بگیریم.وکیل پایه یک دادگستری خانم مهنوش ذبیحی در تمامی این موارد به صورت آنلاین و حضوری همراه شما خواهد بود

مشاوره وکیل آنلاین اصفهان

مشاوره وکیل آنلاین کیش

مهنوش ذبیحی

وکیل پایه یک دادگستری


من ، مهنوش ذبیحی وکیل دعاوی حقوقی و خانواده با ۱۲سال سابقه ، دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل و مدرک آیلتس آکادمیک و تجربه لازم در زمینه تنظیم اسناد و قرارداهای بین المللی تجاری، صادرات و واردات ، مدیریت ادعا در قراردادهای پیمانکاری و پروژه ها ، ورود در اختلافات تحت عنوان داور ، ثبت شرکت و برندینگ شخصی و مسلط به اینکوترمز 2020هستم. موفقیتی که این سالها در پرونده‌هایم داشته‌ام پشتوانه تجربه و دانش برای شما و موفقیت در دعاوی خواهد بود.

بسادگی با برقراری یک تماس تلفنی از طریق رزرو وقت مشاوره ، میتوانید مسائل حقوقی خود را مطرح کنید و با دست پر و البته قانونمند بدنبال احقاق حق خود باشید. استفاده از مشاوره یک وکیل با تجربه میتواند همه چیز را به یک باره به نفع شما تغییر دهد.


تخصص ما رفع مشکلات است


امروزه در جامعه بسیار ممکن است با ادم هایی برخورد کنیم که نتوانیم اعتماد کنیم ، مجبور به امضای قراردادی بشویم که از صحت آن اطلاع نداریم ، به مشکلات قضایی برخورد کنیم ، خرید و فروش ملک یا ... داشته باشیم، در زندگی زناشویی با مشکلات قضایی روبرو شویم و .... همیشه بهترین راه حل همراه داشتن آدمی که تخصص ویژه در مورد مسائل مربوطه داشته باشد و بتوانیم هر وقت که نیاز داشتیم از او کمک بگیریم. وکیل پایه یک دادگستری خانم مهنوش ذبیحی در تمامی این موارد به صورت آنلاین و حضوری همراه شما خواهد بود

مشاوره وکیل آنلاینبه صورت لغوی معنی وکالت عوض کردن و یا واگذار کردن می باشد. وکالت عقدی هست که از طریق آن یکی از طرفین برای انجام امری طرف بقیه را وکیل خود می نماید.امروزه وکالت یکی از عقد هایی است که خیلی بیشتر در صفحه های مجازی و صحنه های اجتماعی و اقتصادی و بانکها و ... مورد بهره قرار می گیرد.


مشاوره وکیل آنلاین

مشاوره حقوقی حضوری
باید توجه داشت برای مشاوره حقوقی با وکیل حتما باید به تخصص وکیل توجه داشت. همچنین، باید از دانش حقوقی فرد مشاوره دهنده اطمینان حاصل نمود. در بسیاری از موارد، افراد سودجو بدون داشتن اطلاعات حقوقی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می‌نمایند که این امر موجب گمراهی و تضییع حقوق وی در روند دادرسی می‌شود. .


تماس بگیرید

وکیل دادگستری در اصفهان و کیش

برای دریافت مشاوره حقوقی ، همین حالا اقدام کنید.
نتیجه

اعتماد به من