وکیل مهاجرت به کانادا

مهنوش ذبیحی


نماینده رسمی شرکت مهاجرتی سماکاو در کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا اهمیت زیادی بر پیروزی شما در انجام اقدامات قانونی  و کسب اجازه  مهاجرت دارد. بطور معمولا ، طی کردن مراحل قانون مهاجرت ، نیازی به وکیل  ندارد اما کمک گرفتن از یک وکیل خبره و با سابقه ، میتواند پرونده شمارا هرچه سریعتر به نتیجه برساند و ریسک شکست را پایین بیاورد.

مهاجرت به کانادا همچنان که انتخاب بسیار مناسبی برای مهاجرت است ، مشکلات و موانع گوناگونی بهمراه دارد. برای عملی ساختن این تصمیم  داشتن یک وکیل مهاجرت به کانادا کمک میکند با صرف هزینه کمتر ، شانس پیروزی خود را بالاتر ببرید و امکانات بیشتری همزمان با مهاجرت دریافت کنید. 

وکیل مهاجرت به کانادا باید علاوه بر تخصص و تسلط در زمینه قوانین مهاجرتی هر دو کشور ، بسیار مهم است که مجوزهای قانونی کشور مبدا و مقصد را داشته باشد.

 

معرفی موسسه مهاجرتی سماکاو

شرکت مهاجرتی سماکاو با شماره ثبت  R523726  بنام سمانه کاوئی از مشاورین مهاجرتی فعال  دارای کد RCIC#  می باشد .  ICCRC یا سازمان نظارت بر فعالیت مشاوران مهاجرت کانادا از سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را در زمینه سازماندهی و نظارت بر عملکرد صحیح و قانونی مشاوران مهاجرت آغاز نموده است.

درباره وکیل مهاجرتی به کانادا

من مهنوش ذبیحی ، وکیل پایه یک دادگستری جمهوری اسلامی ایران هستم. تخصص و تجربه من در همه زمینه‌ها و دعاوی حقوقی می‌باشد.  سابقه و مهارت من در انجام پرونده‌های مهاجرتی به پشتوانه اعتبار موسسه مهاجرتی سماکاو، برای شما خیالی آسوده از تجربه مهاجرت به کشور کانادا را فراهم می‌آورد.

 

 

وکیل مهاجرت به کانادا برای چه کسانی ضروری‌تر است؟

اگر هر یک از شرایط زیر را دارید بهتر است از یک وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرید :

 • اگر قبلا ویزای شما ریجکت شده باشد
 • اگر سوء‌پیشینه دارید.
 • اگر مدت زیادی است که ویزای شما صادر نشده است
 • اگر روشِ مهاجرتی که انتخاب کردید  نرخ ریجکتیِ بالایی دارد.
 • اگر کارفرما هستید و قصد استخدام نیروی‌کار مهاجر دارید.
 • اگر دانش و توانایی لازم برای انجام موارد قانونی را ندارید.
 • اگر سوادِ کار با اینترنت و انجام مراحل آنلاین مهاجرت را ندارید .
 • اگر زمان کافی برای پیگیری موارد مهاجرت ندارید.
 • اگر قصد جدی برای مهاجرت دارید و باید حتما پرنده موفقی داشته باشید

برای بررسی دقیقتر وضیعت مهاجرتی شما ، نیاز است اطلاعات کاملتری از شما داشته باشیم. برای این منظور میتوانید با رزرو وقت مشاوره و یا تکمیل فرم امکان سنجی، وضعیت خود را برای مهاجرت به کانادا بررسی کنید.

خدمات یک وکیل مهاجرت به کانادا به شما • بررسی وضعیت شما وپیشنهاد بهترین ومطمئن‌ترین روش مهاجرتی برای شما
 • بررسی مداوم پرونده و تکمیل نقایص و ثبت اعتراضات

 • بالابردن شانس پیروزی از طریث تسلط بر قوانین مهاجرتی کانادا

 • کمک به تکمیل رزومه، ترجمه و معادل‌سازی مدارک و گرفتن مدرک زبان

 • ارسال و پیگیری پرونده به اداره مهاجرت کانادا

 •  افزایش شانس قبولی در مصاحبه با آفیسر و سفارت 

 • راهنمایی در  رزرو بلیط و هتل

 • همیاری در مشکلات و سردرگمی‌های بعد از رسیدن به کانادا 

 • کمک به شما در پیداکردن کار یا ثبت‌نام برای تحصیل در کانادا

 • کمک به شما در گرفتنِ اقامت دائم و شهروندی کانادا

 • کمک به شما در گرفتن پاسپورت کانادا


رزرو وقت مشاوره مهاجرتی

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟هزینه خدمات یک وکیل مهاجرت به کانادا ، عدد مشخص و دقیقی نیست . بستگی زیادی به تجربه و مهارت وکیل  و شرایط فعلی شما در ایران دارد. درواقع شرایط فعلی شما مشخص کننده دشواری یا سهولت در پرنده مهاجرتی شماست و وکیل مهاجرتی باید ابتدا پرونده شمارا مطالعه و امکان سنجی کند.

علاوه‌ برشرایط شما،  انتخاب روشِ مهاجرتی، تعداد افراد خانواده و تغییرات قوانین مهاجرتی هم در تعیین هزینه وکیل مهاجرت به کانادا تاثیر دارد .

در نظر داشته باشید که بررسی پرونده شما توسط اداره مهاجرت کانادا و صدور ویزا ، هزینه‌های مربوط به خود را دارد و ممکن است وکیل شما همان ابتدا از شما این مبلغ را دریافت کند.

برای مشخص شدن حدود هزینه وکالت خود وقت مشاوره مهاجرتی بگیرید


رزرو وقت مشاوره

شرکت مهاجرتی سماکاو با شماره ثبت  R523726  بنام سمانه کاوئی از مشاورین مهاجرتی فعال دارای کد RCIC می باشد . ICCRC یا سازمان نظارت بر فعالیت مشاوران مهاجرت کانادا از سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را در زمینه سازماندهی و نظارت بر عملکرد صحیح و قانونی مشاوران مهاجرت آغاز نموده است.

درایران ، وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی، موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه  مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه اداره مهاجرت کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

در سایت رسمی مهاجرت کانادا canada.ca اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

موسسه سماکاو با دارا بودن مجوزات لازم و شماره ثبت از ICCRC وکیل مدافع شما در خاک کشور کانادا بوده و نمایندگی این شرکت در ایران بر عهده مهنوش ذبیحی ، وکیل پایه یک دادگستری در خاک ایران خواهد بود.

برای بررسی دقیقتر وضیعت مهاجرتی شما ، نیاز است اطلاعات کاملتری از شما داشته باشیم. برای این منظور میتوانید با رزرو وقت مشاوره و یا تکمیل فرم امکان سنجی، وضعیت خود را برای مهاجرت به کانادا بررسی کنید.