وکیل آنلاین
در سریع ترین زمان جواب خود را پیدا کنید.


خانم مهنوش ذبیحی وکیل پایه یک دادگستری با ارائه روش نوین وکیل آنلاین در اصفهان آماده پاسخگویی و حل مشکلات شما در سریع ترین زمان ممکن می باشد.

در جوامع امروزی هر فردی برای اطمینان خاطر نیاز دارد قبل از اقدام به هر کاری با متخصص مشورت کند.مشاوره حقوقی و مشاوره وکیل آنلاین بهترین گزینه برای اطمینان و آرامش خاطر است. چنانچه در مراحل اولیه این کار را انجام ندادید نگران نباشید، در هر مرحله ای اقدام کنید دیر نیست.موسسه حقوقی مهنوش ذبیحی وکیل پایه یک دادگستری با امکان مشاوره حقوقی آنلاین ، مشاوره وکیل آنلاین، همراه شماست.

حل دعاوی خانواده با وکیل آنلاین

دعاوی خانواده آن دسته از دعاوی است که راجع به امر ازدواج و روابط زناشوئی یا ناشی از آن باشد

انحلال نکاح و عقد ازدواج ،مطالبه و اجرای مهریه،شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج،اجازه ازدواج مجدد برای مرد،حضانت و ملاقات فرزندان مشترک،سلب و لغو حضانت،نفقه و هزینه های زندگی زوجه و ... .


نظارت بر قراردادها با وکیل آنلاین

قرار دادها دارای پیچیدگیهایی است که عدم نظارت و عدم اعمال دقیق مسائل حقوقی میتواند تبعات جبران ناپذیری برای افراد قرارداد حاصل نماید .

نظارت و مشاوره حقوقی و انجام حرفه ای وکالت در انواع قراردادها اعم ازساختمان و پیمانکاری،صنعتی،تجاری و بازرگانی،مشارکتی،ملکی، مالی، کاری، استخدامی خدمات تخصصی، رایانه ای، هنر و سینمایی، ورزشی، واگذارای امتیاز و مجوز را به ما بسپارید.بدیهی است حضور وکیل قراردادها در کنار شما از تبعات و آسیب های احتمالی به جهت اشرافیت به موازین قانونی جلوگیری به عمل می آورد.


حضانت فرزند با وکیل آنلاین

یکی دیگر از موارد دعاوی خانوادگی دعوای حضانت و ملاقات برای ابوین (پدر و مادر) است. ..

به موجب این حق که البته جنبه تکلیف هم دارد، حضانت یعنی نگهداری و مراقبت از فرزند پسر و دختر تا پایان سن 7 سالگی با مادر و پس از آن تا سن بلوغ با پدر است. در زمانی که یکی از والدین عهده دار حضانت است دیگری یا با توافق یا حکم دادگاه خانواده حق ملاقات دارد


شکایت کیفری با وکیل آنلاین

دعاوی کیفری یا جزائی زمانی مطرح می شود که به موجب قانون جرمی واقع شده باشدو شخصی که به مرجع قضائی مراجعه می کند مدعی آن است که از وقوع جرمی متضرر گردیده و خواستار آن است که مرتکب به حکم قانون مجازات شود

به موجب ماده۲ قانون مجازات اسلامی «هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می شود.»..

مزایای استفاده از وکیل آنلاین


  • دسترسی سریع و آسان با استفاده از یک موبایل
  • هزینه بسیار اندک نسبت به سایر روش‌ها
  • امکان ارسال عکس و تصویر مدارک مربوط به پرونده
  • امکان ارسال فیلم و یا مشاوره به صورت صوتی برای سهولت و کاهش زمان مشاوره
  • در دسترس بودن همیشگی تاریخچه پیام ها و مشاوره های داده شده و امکان رجوع به آن ها

انتخاب زمان مشاوره

 

برای رزرو وقت مشاوره بصورت آنلاین ، روی لینک روبروی کلیک کنید .